Concept Creator در جدیدترین ویدیوی خود، سراغ گوشی منعطف گلکسی اف (Samsung Galaxy F) رفته و اولین موبایل انعطاف پذیر سامسونگ را از تمام زوایا به تصویر کشیده است.

بعد از چندین سال انتظار، سامسونگ از اوایل سال آینده عرضه نخستین موبایل انعطاف پذیر خود را آغاز خواهد کرد. کره‌ای‌ها پیش از این، نمایشگر مورد استفاده در محصول آینده خود را معرفی کرده‌اند. همچنین ما با برخی از مشخصه‌های این گوشی نیز آشنا هستیم. اگرچه در کنرانس SDC 2018 خبری از نمایش طراحی نهایی دستگاه نبود، اما کانال یوتیوب “Concept Creator” با تکیه بر تمام اطلاعات موجود، ویدیویی مفهومی از گوشی منعطف گلکسی اف را تهیه و منتشر کرده است تا کاربران با طراحی این دستگاه آشنا شوند.

همان‌طور که بالاتر نیز اشاره کردیم، نباید دستگاه نمایش داده شده در این ویدیو را با محصول نهایی اشتباه بگیرید زیرا این، تنها یک ویدیوی مفهومی از گلکسی F است.

گوشی جدید سامسونگ از دو نمایشگر جداگانه در داخل و خارج استفاده می‌کند. صفحه نمایش داخلی، 7.3 اینچ اندازه داشته و با وضوح 1536×2152 (نسبت 4.2:3 و تراکم 420 پیکسل در هر اینچ) تولید می‌شود. نمایشگر دوم یا “Cover Display” که آن را هنگام خم کردن دستگاه می‌بینیم، با اندازه 4.58 اینچ، وضوح 840×1960، نسبت 21:9 و تراکم 420 پیکسل در هر اینچ ساخته خواهد شد. در ادامه می‌توانید این ویدیوی جذاب را تماشا کنید.

ویدیوی مفهومی از گوشی منعطف گلکسی اف

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان ما

    دسته‌ها