سامسونگ در رویداد Bixby Developer Day خود رسما اعلام کرد که دستیار دیجیتالی بیکسبی 3 (Bixby 3) قرار است همزمان با معرفی گوشی منعطف Galaxy F عرضه شود.

در طول برگزاری رویداد Bixby Developer Day، سامسونگ جزئیات تازه‌ای را از نسل آینده دستیار دیجیتالی هوشمند خود را ارائه کرده است. به گفته‌ی Eui-Suk Chung، معاون بخش تحقیق و توسعه‌ی سامسونگ، این شرکت در نظر دارد دستیار دیجیتالی سامسونگ بیکسبی 3 را همراه با گوشی منعطف Galaxy F خود عرضه کند. بنابراین، این دستیار می‌تواند در فروردین ماه در اختیار مشتریان قرار گیرد. هرچند متاسفانه آقای Chung هیچ جزئیاتی در مورد پیشرفت‌های حاصل شده در Bixby 3 را اعلام نکرده است.

به جز زمان عرضه، در رویداد روز توسعه بیسکبی، ما نتوانستیم به اطلاعات دیگری دست پیدا کنیم. در این رویداد در مورد Bixby Developer Studio و Bixby Marketplace صحبت شد. سامسونگ می‌خواهد درهای پلتفرم بیکسبی را بر روی توسعه دهندگان شخص ثالث باز کند و به آن‌ها اجازه دهد تا قابلیت‌های جدید توسعه داده‌ی خود را از طریق Bixby Marketplace به فروش برسانند.

بیکسبی 3 به کدام دیوایس‌ها می‌آید؟

مشخص نیست که آیا سامسونگ می‌خواهد بیکسبی 3 را به روی دیوایس‌های قدیمی‌تر خود بیاورد یا خیر، اما آنچه که هست، این دستیار دیجیتالی قرار است همزمان با گوشی انعطاف پذیر گلکسی اف عرضه شود.

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان ما

    دسته‌ها