تحویل خودروهای رنو
02 آذر 97 ساعت 20:40

شرکت سایپا با انتشار اطلاعیه‌ای نحوه تحویل خودروهای رنو یعنی رنو ساندرو، ساندرو استپ وی، تندر 90 و پارس تندر را برای مشتریان خود اعلام کرد. در ادامه از شرایط جدید شرکت سایپا مطلع می‌شویم.

پس از خروج شرکت خودروسازی رنو به بهانه پیروی از تحریم‌های آمریکا علیه ایران، خودروسازان داخلی به خاطر مشکل تامین قطعه و تولید، فقط قادر به انجام برخی از تعهدات خود هستند. گفته می‌شود در انبار شرکت‌ سایپا فقط 11 هزار و 800 دستگاه اقلام منفصله (CKD) وجود دارد که از این تعداد 3400 دستگاه تکمیل وجه شدند و در هفته گذشته 500 دستگاه از آن‌‌ها به مشتریان تحویل داده شد. همچنین شرکت سایپا تا دو ماه دیگر 2900 دستگاه خودروی دیگر را به مشتریان تحویل می‌دهد. از این رو شرکت سایپا با اعمال غربالگری‌های خاصی به دنبال تحویل خودرو به دست مصرف‌کنندگان است و سایر خودروهایی که در صورت تامین قطعات ساخت داخل قابل تحویل هستند، بر اساس جدول زیر به مشتریان تحویل خواهد شد.

مشتریان توجه داشته باشند که بر اساس اعلام شرکت سایپا، سود مشارکت و سود تاخیر‌هایی که در تحویل خودرو به وجود آمده است، طبق قرارداد و تا زمان تحویل خودرو محاسبه خواهد شد و شرکت سایپا برای پایبندی به سایر تعهدات خود به دنبال برنامه‌ریزی است و در آینده نزدیک، زمان تحویل خودروها را اعلام می‌کند. شرکت سایپا اعلام کرد نمایندگان باید در خصوص تعهدات معوق و آتی مشتریان نهایت همکاری را داشته باشند تا بتوانیم به تعهدات خود پایبند باشیم.

شرایط تحویل خودروهای رنو سایپا

محصولات تعهدات قابل تحویل
تندر 90 کل تعهدات مرداد
پارس تندر کل تعهدات مرداد
ساندرو گیربکس معمولی کل تعهدات تیر
ساندرو استپ وی گیربکس معمولی کل تعهدات تیر
ساندرو استپ وی گیربکس اتوماتیک کل تعهدات خرداد – تلاش برای تحویل بخشی از تعهدات تیرماه
ساندرو گیربکس اتوماتیک تلاش برای تحویل بخشی از تعهدات تیرماه

خودروسازان داخلی رنو رنو ساندرو رنو ساندرو استپ وی سایپا

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان ما

    دسته‌ها