نمایشگر JustWrite محصول جدید E Ink است. با استفاده از این فناوری دارای ساختار منعطف می‌توان دفترچه یادداشت‌ها و همچنین تخته‌های کلاس درس دیجیتالی مدرنی ایجاد کرد.

در حال حاضر، دفترچه یادداشت‌های الکترونیکی (E-Paper Notepads) مختلفی در بازار وجود دارد که نوشتن بر روی آن‌ها، به میزان زیادی شبیه به تجربه استفاده از یک قلم و کاغذ واقعی است. استفاده از آن‌ها، به جلوگیری از قطع درختان برای تهیه کاغذ کمک زیادی خواهد کرد. با وجود جدید نبودن این دسته از گجت‌ها، جدیدترین نمایشگر E Ink مدعی ارائه تجربه‌ای بهتر است.

محصوص جدید این شرکت JustWrite نام داشته و سازنده مدعی است تجربه متفاوتی از نوشتن بر روی دستگاه‌های دیجیتالی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. حین استفاده از نمایشگر JustWrite نیازی به لایه‌ای نمایشگر یا نور پس‌زمینه نبوده و تقریبا هیچ کندی حین کار با آن مشاهده نخواهد شد. این فناوری منعطف بوده و برای کار با آن یک قلم عادی کفایت می‌کند.

 نمایشگر JustWrite

از مزیت‌های نمایشگر JustWrite باید به امکان استفاده از استایل‌های طراحی پیش‌فرض متفاوت و ابزارهای گوناگون همچون قلم موهای مختلف اشاره کرد. همانند دیگر انواع دفترچه یادداشت‌های الکترونیکی، این محصول جدید E Ink نیز مصرف باتری بسیار کمی دارد.

کاربردهای گسترده نمایشگر JustWrite

ایجاد دفترچه یادداشت‌های دارای کاغذ الکترونیکی تنها کاربرد نمایشگر JustWrite نبوده و می‌توان با آن، تخته‌های کلاس درس مدرن و بسیار متفاوتی ایجاد کرد. به این ترتیب نحوه تعامل دانش آموزان و دانشجویان در سر کلاس‌های درس با تخته، به طور کامل تغییر پیدا می‌کند. کاربران زمانی استفاده از دستگاه‌های دیجیتالی به کاغذ و قلم‌های معمولی را ترجیح خواهند داد که تجربه‌ای مشابه یا حتی بهتر در اختیارشان قرار داده شود. شرکت E Ink مدعی است نمایشگر JustWrite این نیاز را به طور کامل برآورده خواهد کرد.

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان ما

    دسته‌ها