با همکاری اپراتور مجازی تلفن همراه و یک ارائه‌دهنده اینترنت ثابت، شرایط عرضه اینترنت ثابت روی سیم کارت موبایل فراهم شد. از این پس کاربران با سیم‌کارت موبایل خود می‌توانند از اینترنت ثابت استفاده کنند.

مدتی قبل برخی از شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت ثابت به عرصه اپراتورهای مجازی تلفن همراه وارد شدند و توانستند سرویس همراه را در کنار سرویس ثابت به مشتریان خود ارائه کنند. از این رو برای برخی از کاربران این سوال پیش می‌آمد که آیا می‌توان با سیم کارت از اینترنت ثابت شرکت‌های اینترنتی استفاده کرد که تاکنون پاسخ به این سوال منفی بوده است، اما اخیرا با مشارکت یک اپراتور مجازی تلفن همراه و یک ارائه‌دهنده اینترنت ثابت، برای نخستین بار خدمات همگرا و ترکیبی فراهم شد و کاربران می‌توانند از اینترنت ثابت روی سیم کارت موبایل بهره‌مند شوند.

اینترنت ثابت روی سیم کارت موبایل

اینترنت ثابت روی سیم کارت موبایل

به سرویس ارائه اینترنت ثابت روی سیم کارت موبایل به اختصار FMC یا (Fixed Mobile Convergence) می‌گویند. به واسطه این قناوری، یک سرویس اشتراک اینترنت +ADSL2 با سرعت حداکثر 16 مگابیت بر ثانیه و یک سیم کارت نسل چهارم موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G بر روی رومینگ ملی در اشتراک‌های 6 ماهه و 12 ماهه به کاربران ارائه می‌شود.

قیمت این سرویس هم بر اساس نوع انتخاب مشتریان متفاوت خواهد بود. برای مثال کاربران برای خریدن یک اشتراک کم‌مصرف می‌توانند اولین بسته را با هزینه 10 هزار تومان به صورت ماهانه خریداری کنند. با خرید این بسته، از سرویس‌های زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • اشتراک اینترنت پرسرعت +ADSL2 با سرعت حداکثر 16 مگابیت بر ثانیه
  • 24 گیگابایت ترافیک شش ماهه با تخصیص ماهانه 4 گیگابایت
  • سیم کارت نسل 4 موبایل با پوشش سراسری به همراه 3 گیگابایت اینترنت همراه با تخصیص ماهانه 500 مگابایت
  • 12 هزار دقیقه مکالمه درون موبایلی
  • 12 هزار پیامک درون شبکه 6 ماهه

اینترنت ثابت روی سیم کارت موبایل

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دوستان ما

    دسته‌ها